Дах з очерету музеїв

В поточному будівництві використовується велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому підібрати саме кращу рішення не складе зусиль. Сьогодні набирає широку популярність очерет, який володіє винятковою екологічною чистотою, що достатньо вигідно його відрізняє серед всіх матеріалів. Камиш використовується для монтажу покрівлі найрізноманітніших будівель, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції необхідних ділянок. Дах з очерету житлових будинків — це не тільки екологічно безпечно, але і достатньо красиво і естетично, адже очеретяний дах буде дуже вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Очеретяний дах має багато переваг:

— Висока теплоізоляція, яка дозволяє повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення покрівлі;

— Краща шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може простоять до 80 років, при хорошою експлуатації;

— Чудові ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину будівлі;

Це головні переваги, які визначають очерет як оптимального будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Дах з очерету можна почати робити самостійно, адже очерет зростає практично всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету свого будинку, набагато краще найняти фахівців, які вміють працювати по сучасним технологіям і справлять все найбільш якісно і швидко. Після будівництва очеретяного даху слід виконати його обробку протипожежними засобами, щоб виключити можливість загоряння, адже очерет добре горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.

Рубрики